Lekce hry na piano | Frýdek-Místek

 

Tyto soukromé hodiny jsou především pro začátečníky. Lekce probíhají jednou týdně a to po 45-ti minutách. Výuka probíhá tak, že se vám budu plně věnovat celých 45 minut a to individuálně pouze jednomu žákovi. Za tuto hodinu si účtuji 400 Kč + cesťák pokud se hodina bude konat u vás. Mohu dojed kdekoli po Frýdku-Místku a okolí. Po Frýdku-Místku je cena bez cesťáku.

Na mých hodinách se dozvíte především základy hudební nauky, jak správně sedět a pak přecházíme společně ke hře a technické průpravě. Mohu se věnovat i pokročilejším začátečníkům, kdy už hráč má nějaké základy a zvládá číst jednoduché notové osnovy. Společně už se tedy můžeme věnovat různým etudám a popřípadě hrát a pracovat na jednodušších skladbách. Starším hráčům a začátečníkům a těch co mají zájem se naučit jen tak hrát pro radost anebo se naučit pouze nějakou skladbu pro sebe se mohu věnovat také. Ale tady jen zdůrazním, že bez základu nauky a hry to ovšem nepůjde.

Pro jakékoli dotazy ohledně mých hodin ať už jste úplným začátečníkem nebo pokročilým mě neváhejte kontaktovat. Vždy velice rád pomohu.

Soukromé lekce hry na piano Frýdek-Místek